CHCESZ NAS JESZCZE O COŚ ZAPYTAĆ?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące szkoleń.
Część szkoleń jest prowadzona w taki sposób, by uczestnicy mogli podczas nich pracować na swoich firmowych kontach - dotyczy to szkoleń takich jak Google AdWords, Analytics czy Facebook Ads - na te szkolenia zalecamy zabrać swój laptop lub tablet z dostępem do konta reklamowego.
Dofinansowanie na udział w szkoleniach i doradztwie mogą uzyskać mikro, małe i średnie firmy. Poziom i zasady dofinansowania różnią się w poszczególnych województwach, dlatego warto sprawdzić u operatora w swoim regionie jakie reguły obowiązują lokalnie. By zaoszczędzić czas możesz również skontaktować się bezpośrednio z nami - poinformujemy jak najszybciej uzyskać dofinansowanie u Twojego operatora.
W kartach szkoleń podane są ceny wyjściowe - bez dofinansowania BUR. Obowiązują one uczestników z dużych firm oraz firm, które nie starają się o refundację. Ostateczny koszt szkolenia zależy od kilku czynników: wielkości firmy, jej lokalizacji (województwa), ponieważ lokalni operatorzy BUR mają nieco inne kryteria przyznawania dotacji.
Aby zgłosić się na szkolenie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie www.projektszkoleniowy.pl z uwzględnieniem tematu szkolenia, miasta, w którym zostanie przeprowadzone i konkretnej daty. Po wysłaniu zgłoszenia nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, aby sfinalizować zgłoszenie.
Szkolenia dofinansowane to oferta dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w których liczba pracowników nie przekracza 250 osób. Dofinansowanie odbywa się w ramach systemu BUR. Aby otrzymać dofinansowanie należy zapisać się na usługę poprzez stronę www.inwestycjawkadry.pl oraz podpisać umowę z lokalnym operatorem BUR. W zakładce DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ podajemy szczegółowe informacje na ten temat.
Nie została określona maksymalna liczba szkoleń, w których jedna firma może uczestniczyć. Limit dofinansowania jest ustalony przez operatorów w poszczególnych województwach i może się różnić w zależności od wielkości firmy, regionu, itp.
Tak, nie ma ograniczeń związanych z ilością osób z jednej firmy, które chcą uczestniczyć w konkretnym szkoleniu
Formularz zgłoszeniowy zawiera pytanie o preferencje dotyczące serwowanego obiadu. W tym miejscu są do wyboru dwa rodzaje posiłków: tradycyjne i wegetariańskie. Obie opcje są respektowane przez restauracje, z którymi współpracujemy.
Jak najbardziej, organizujemy również dedykowane szkolenia dla firm. Tematyka i założenia logistyczne zostają ustalane w takiej sytuacji indywidualnie z naszym konsultantem.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń do nas! Chętnie porozmawiamy.