Jakie sukienki na ślub będą najbardziej pasować?

0 Comments 10:08 pmJednym z najistotniejszych wydarzeń w życiu jest bez negowania ślub. W lokalnej tradycji zawarcie związku małżeńskiego zawsze kojarzy się z weselem, na które serdecznie zaprasza się gości. O ile panowie nie mają większego kłopotu, jak ubrać się z tej okazji, to panie nagminnie zastanawiają się, jaka sukienka na uroczystości weselne będzie należyta. Duży wybór modeli, krojów oraz barw sprawia, że większość kobiet ma kłopot, na jaką kreację postawić, żeby wyglądać poprawnie, a jednocześnie nie zaliczyć modowej wpadki. Podpowiadamy, co założyć, żeby na przyjęciu ślubnym wyglądać w rzeczywistości dobrze.

O jakich zasadach pamiętać, planując kupno sukienki na wesele?

Zastanawiając się nad tym, jaka konfekcja na ślub będzie najbardziej właściwa, należałoby nie zapominać, iż powinna ona być elegancka, ale również praktyczna. Na ogół śluby trwają nawet całą noc i połączone są z zabawą taneczną. Jeśli zdecydujemy się na sukienkę, jaka będzie powstrzymywała ruchy, powinniśmy liczyć się z tym, iż zabawa może nie należeć do udanych. Nie wolno nie pamiętać również o dopasowaniu sukienki do pory roku. Całkowicie inna sukienka będzie stosowna, jeżeli wesele odbywa się w środku lata, a inne wtedy, kiedy ma miejsce w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Wśród oferowanych przez nas sukienek każda kobieta ma okazję odszukać taką, która idealnie wpisuje się w porę roku, a jednocześnie zapewnia swobodę ruchów oraz wygodę na wystarczającym poziomie, by z wesela powrócić faktycznie zadowoloną. Wybierając suknię, w jakiej kobieta planuje bawić się na przyjęciu weselnym, należy pamiętać o jeszcze jednej niezwykle istotnej kwestii: pod żadnym pozorem nie może ona przyćmiewać sukni panny młodej.

Jaka powinna być długość sukni na ślub?

Sukienka na ślub ma znamionować się również słuszną długością. Fachowcy od mody ślubnej zaznaczają, że sukienki mini nie są najlepszym wyborem na wesele. Nie są one albowiem uważane za właściwe na wesela. Jeśli wiemy, iż przyjęcie weselne będzie w istocie wytworne, wolno bez skrępowania zdecydować się na suknię o długości maksi, a więc taką, jaka sięgać będzie do samych kostek. Za długość najbardziej bezpieczną twierdzi się tą za kolano. To naturalnie taka jest długość sukienek koktajlowych, które świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu, nie tylko tym ślubnym. W naszej ogromnej ofercie nie brakuje modeli, jakich długość całkowicie sprawdzi się w czasie wesela.

Suknia na wesele – jaki kolor wybrać?

Sukienki dostępne są w przeróżnych barwach. Sporo pań, jakie pozostały zaproponowane na zawarcie związku małżeńskiego oraz wesele zastanawia się nad tym, na jaki odcień kreacji postawić. Lepiej zrezygnować z tych sukienek, jakie są białe lub ewentualnie kremowe. Warto przyjąć zasadę, że są to kolory, jakie w tym dniu zarezerwowane są wyłącznie dla panny młodej. Wielu speców od mody akcentuje również, że kiepskim wyborem są sukienki czarne. Naturalnie są one nadzwyczaj eleganckie, lecz niektórzy podchodzą do nich dość przesadnie, uważając, iż suknie w takim kolorze na weselu zapewniają pecha. Śmiało wolno wybierać natomiast z sukienek różowych, granatowych, brązowych, zielonych, śliwkowych, żółtych, czerwonych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *