ALEKSANDRA BIERNAT

Od ponad 10 lat związana zawodowo z marketingiem i PR, ponadto trener biznesu oraz coach. Pomysłodawca i koordynator wielu projektów marketingowych i PR-owych w kraju i zagranicą. Specjalizuje się w marketingu na rynkach wschodnich, biegle włada i szkoli również w języku rosyjskim. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (Stosunki Międzynarodowe) i studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Zastosowanie Psychologii w Marketingu i PR). Ukończyła Szkołę Trenerów i Konsultantów Zarządzania Matrik oraz szkołę coachów (wg standardów ICF). Entuzjastka zastosowania coachingu w tworzeniu strategii marketingowych i budowaniu marek. Propagatorka i miłośniczka dobrego wzornictwa i komunikacji wizualnej.

ROBERT SŁOWIK

Certyfikowany specjalista Google AdWords i Google Analytics (Google Partners Individual Qualification). Uczestnikom szkoleń przekazuje swoje doświadczenia zdobyte w pracy informatyka, handlowca i web developera. W ramach Google AdWords i Facebook Ads wydał już dziesiątki tysięcy złotych i jak twierdzi, ciągle mu mało! Na co dzień zajmuje się kampaniami promocyjnymi w Internecie, rozwojem marek oraz przekazywaniem wiedzy z tej dziedziny przedsiębiorcom w całym kraju w ramach platformy projektszkoleniowy.pl. Zawodowo związany z branżą szkoleniową, motoryzacyjną oraz sprzedażą w internecie. Po godzinach realizuje muzyczne i informatyczne pasje.

PAWEŁ BIERNAT

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu techniki jazdy, ecodrivingu i jazdy defensywnej. W ramach współpracy z Auto Master przeprowadził ok. 300 szkoleń z techniki jazdy, jazdy defensywnej i ecodrivingu na pojazdach osobowych i ciężarowych. Certyfikowany Instruktor Techniki Jazdy - wszystkich kategorii Posiada ponadto: Certyfikat ECO-driving Training Programme, Certyfikat IRU (International Road Transport Union) Academy, Certyfiakt TTT DAF EcoDrive+ (Holandia), Certyfikat szkoły doskonalenia jazdy Volvo Truck Center Polska, Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy oraz certyfikowany trener biznesu. Dodatkowo posiada licencje sportowe PZM. Świadomy biznesu właściciel własnej firmy. Autor wielu innowacyjnych projektów związanych z bezpieczeństwem na drodze m.in. : ECODRIVING - sposób na jazdę EKO i LOGICZNĄ, EKOOdpowiedzialni, Odpowiedzialna Flota, DAF Ecodrive+, Trener niskoemisyjny. Doświadczony trener biznesu, instruktor techniki jazdy wszystkich kategorii. Przez wiele lat zarządzał logistyką w dużych przedsiębiorstwach. Miłośnik motorsportu posiadający na koncie starty w licznych rajdach i wyścigach samochodowych rangi Mistrzostw Polski. Mocno zaangażowany jako manager w projekt powstania, budowy i startu toru wyścigowego Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Z dużym doświadczeniem w realizacji eventów motoryzacyjnych od małych kameralnych przedsięwzięć do dużych masowych imprez finalizowanych z sukcesem.

ADRIAN ROSKOSZ

Wieloletni, doświadczony instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii i instruktor techniki jazdy. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu techniki jazdy, ecodrivingu i jazdy defensywnej na pojazdach osobowych i ciężarowych. W ramach współpracy z ODTJ Automaster przeprowadził ponad 200 szkoleń z techniki jazdy na płytach poślizgowych i szkoleń z ecodrivingu w ramach realizowanych przez firmę projektów związanych z bezpieczeństwem na drodze m.in. : ECODRIVING - sposób na jazdę EKO i LOGICZNĄ, EKOOdpowiedzialni, Odpowiedzialna Flota, DAF Ecodrive+, PZU Bezpieczna Flota. Instruktor Prawa Jazdy - wszystkich kategorii, Certyfikowany Instruktor Techniki Jazdy. Posiada ponadto: Certyfikat ECO-driving Training Programme, Certyfikat IRU (International Road Transport Union) Academy, Certyfiakt TTT DAF EcoDrive+ (Holandia).

PAULINA LASEK

Przedstawicielka pokolenia Millenialsów, zatem Instagram to jej naturalne środowisko - także z punktu widzenia zawodowego. Na co dzień pracuje w agencji public relations, gdzie zajmuje się komunikacją dla firm z różnych branż - od NGO, przez deweloperów, aż po telekomunikację. Absolwentka studiów na kierunku komunikacja wizerunkowa Uniwersytetu Wrocławskiego ze specjalizacją communication design. Autorka publikacji i badań dotyczących zagadnień związanych z Instagramem. Prywatnie miłośniczka mody, festiwali muzycznych i dobrej kawy.

ANETA KOLASIŃSKA - DEMIDOWICZ

Specjalistka ds. marketingu eventowego z kreatywnym podejściem do pracy. Socjolożka i wieloletnia, doświadczona organizatorka eventów dla firm, instytucji i czwartego sektora, od małych kameralnych biznesowych spotkań czy konferencji prasowych do dużych masowych eventów o zasięgu ogólnopolskim. Główne doświadczenie zawodowe zdobywała jako specjalistka ds. marketingu dużych i średnich firm produkcyjno-usługowych z branż budowlanej, turystycznej, transportowej, poligraficzno-wydawniczej o zasięgu międzynarodowym i ogólnopolskim. Obecnie zarządza własną firmą realizującą różnorodne wydarzenia eventowe finalizowane z sukcesem.